Ďalší krok od aktuálnej kariéry k realitám !

Hľadá sa šikovný obchodník či realitný maklér pre atraktívne regióny pod Tatrami: Tatry, Liptov, Spiš, Horehronie a Zamagurie. Hlavnou činnosťou realitného makléra je vyhľadávanie a nábor nových nehnuteľností a zastrešenie ich predaja – obhliadok. Najväčšou výhodou je už predošlá skúsenosť s prácou v realitách. Avšak ani to Vás nemusí odradiť, radi Vás kompletne zaškolíme a budeme poctivo pracovať na tom, aby ste sa stali ozajstným profesionálom. Ak si však netrúfate začať ako maklér a máte skôr obchodného ducha, máme pre Vás k dispozícii pozíciu asistenta predaja. Jeho hlavnou náplňou práce je vyhľadávanie a nakontaktovanie sa s potencionálnymi klientmi – majiteľmi nehnuteľností, ktorí by radi využili služby realitnej kancelárie pri jej predaji. A po zazmluvnení to už ďalej preberie náš certifikovaný maklér.

Máme pre Vás 3 možnosti, ako s nami efektívne a úzko spolupracovať:

Realitný maklér

Máte dostatok času a trúfate si naplno vstúpiť do sveta realít? Staňte sa naším maklérom a získajte plnú marketingovú podporu nášho „in house“ marketingového tímu. Avšak prioritou budú kvalitné školenia a certifikáty počas celej doby našej spolupráce.

Asistent predaja

Nemáte čas byť plnohodnotný realitný maklér, ale láka Vás segment realít? Spolupracujte s našou realitkou! Nakontaktujte sa s novými klientmi (majitelia nehnuteľností, ktorí uvažujú o predaji), spravte úvodný nábor a obhliadky už aktívne preberie náš certifikovaný maklér.

Odmena za tip

Poznáte niekoho, kto sa chystá predávať svoju nehnuteľnosť? Spravte prvý kontakt medzi našou Realitnou kanceláriou a záujemcom. Ak sa so záujemcom dohodneme na predaji cez našu RK, Vaša bude odmena z našej provízie! Viac info tu…

Ponúkame kompletný marketingový servis
pre Vašu činnosť realitného makléra !

Od fotenia a inzercie nehnuteľností, cez celoslovenský aj regionálny marketing, až po právny servis, ktorý zastrešuje výlučne naša realitná kancelária (teda žiadne Vaše dodatočné náklady). U nás sa môžete spoľahnúť na preplácanie certifikačných a odborných školení (realitný maklér popri úvodných školeniach v našom tíme je povinný absolvovať aj licencované a odborné/motivačné školenia v NARKS a v Realitnej únii SR). Nie sme veľká franšíza a teda budete mať neustálu otvorenú komunikáciu s vedením našej spoločnosti ako garantom! Flexibilné vyplácanie provízií či možnosti hlbšej marketingovej spolupráce – to sú vyhliadky a garancie do budúcnosti, stačí korektný prístup a férové jednanie.

Napíšte nám na office@realvea.sk viac info o sebe.

AVŠAK POZOR! Skôr ako začnete uvažovať nad prácou realitného makléra, je v prvom rade potrebné si uvedomiť, že Vašou prácou bude vedieť riešiť a zastrešiť všetky eventuality, ktoré pri predaji nehnuteľnosti (väčšinou životnej udalosti Vašich klientov) môžu nastať. Preto táto práca absolútne nie je vhodná popri inej práci (ktorá s realitami nijako nesúvisí) alebo vo voľnom čase pre mamičky na materskej či popri vysokej škole (v tomto prípade radšej využite našu pracovnú ponuku ASISTENT PREDAJA). Pri ohliadkach nehnuteľností sa totiž možný kupujúci nemôže prispôsobovať Vášmu času, ale naopak.

Sme partnerom RealVEA.sk – realitné služby inak. Profesionalita na prvom mieste!

byvanie realvea loga