Prečo práve MY ?

Prečo zveriť predaj práve nám? Pretože nie sme bežná realitná kancelária! Tam, kde sú limity bežných maklérov, náš „inhouse“ marketingový tím iba začína. Bežní makléri marketing často podceňujú alebo nevedia ako na to. Väčšina RK nemá ani vlastných fotografov a fotia ponuky mobilnými telefónmi. To si predsa vie väčšina predávajúcich spraviť aj sami, no nie? Preto si odbornosť a prezentáciu ponúk svojej vybranej realitnej kancelárie dobre preverte.

A ako to vyzerá, keď sa Vašej ponuky chopia naši marketéri? Vytvoríme virtuálne prehliadky + videospoty, pripravíme grafiky pre sociálne siete a samozrejmosťou je fotenie profesionálnou technikou (nie mobilom!). To je štýl našej štandardnej prezentácie, od „povinnej jazdy“ bežného makléra, cez cielený marketing na sociálnych sieťach, po exkluzívne spolupráce s regionálnymi blogmi.

  • Certifikovaní makléri
  • Profesionálne fotografie
  • Virtuálne prehliadky
  • Lokálnosť
  • Osobný prístup
  • Odbornosť
  • "In House" marketing
  • Právne služby
Realitná kancelária Poprad

Prečo uprednostňujeme iba exkluzívny predaj ?

Ak zvažujete svoju nehnuteľnosť predávať cez viacero realitných kancelárii, položte si túto základnú otázku: Uvidí moju nehnuteľnosť 5-krát viac ľudí alebo ju uvidí 1 človek 5-krát !? Áno, správna je tá druhá možnosť. V tom najlepšom prípade ju uvidí 1 človek 5 krát na každom realitnom portáli v rovnakej cene pod rôznymi realitnými kanceláriami. Ale je viac ako isté, že možný kupujúci uvidí Vašu nehnuteľnosť ešte aj s rôznymi cenovkami! Pretože povedzme si na rovinu, je to ťažko odkontrolovateľné a horlivý maklér môže napáchať viac škody ako úžitku. Navyše motivácia predaja je v takomto prípade pre naozaj skúseného Makléra priam nulová. Nakoľko len málo naozaj skúsených maklérov bude investovať svoj čas do nejakej prezentácie navyše, keď tým bude robiť reklamu Vašej nehnuteľnosti aj ďalším realitným kanceláriám. A čo sa stane, ak u nás máte exkluzívnu zmluvu? Celý proces prebehne oveľa rýchlejšie, efektívnejšie a tým ušetríte kopec času – najmä toho svojho! Pretože nebudete musieť riešiť telefonáty a e-maily od desiatok maklérov a robiť im logistiku obhliadok. Inzercia a foto prezentácia síce prebehnú v našom už tak vysoko nastavenom štandarde, ale navyše získate to, že Vaša nehnuteľnosť bude našou prioritou z pohľadu vynaloženého času aj investície do inzercie.

Obhliadka a návrh stratégie

Osobná obhliadka nehnuteľnosti zahŕňa analýzu stavu nehnuteľnosti, kontrolu vlastníckych vzťahov, sumár všetkých dokumentov a návrh predajnej stratégie so stanovením ceny nehnuteľnosti.

Príprava marketingu a inzercie

Vytvoríme profesionálne fotografie fotené zrkadlovým fotoaparátom, samozrejmosťou je aj virtuálny maklér – 3D sken ponuky a krátke prezentačné video. Inzerciu zabezpečíme na najväčších realitných portáloch.

Regionálny marketing

V prvom rade oslovíme našich existujúcich klientov, ktorí hľadali alebo hľadajú podobnú nehnuteľnosť. Následne cez regionálne blogy a sociálne siete budeme priamymi odkazmi oslovovať nových potenciálnych záujemcov.

Ako prebieha nábor nehnuteľnosti ?

Základom je fyzická obhliadka nehnuteľnosti pre možné uzatvorenie sprostredkovateľskej dohody s našou realitnou kanceláriou. S našim maklérom si dohodnete osobné stretnutie pre úvodnú obhliadku nehnuteľnosti, kde dôjde k špecifikácii ponuky a príprave úvodných dokumentov, ktoré sú potrebné k podpisu sprostredkovateľskej dohody. Pre úvodný kontakt je vhodné vyplniť tento formulár o nábore nehnuteľnosti – teda Vaše údaje a popis ponuky. Na základe obhliadky a všetkých dokumentov sa spraví kompletný trhový prieskum z pohľadu tejto nehnuteľnosti a navrhne sa klientovi predajná cena. Po odsúhlasení predajnej stratégie dochádza k uzatvoreniu dohody medzi vlastníkom a realitnou kanceláriou o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Následne náš marketingový tím pripraví profesionálne fotografie a virtuálne/video prehliadky nehnuteľnosti. Základom predaja v dnešnej dobe sú sociálne siete, na ktoré sme regionálne aj celoslovensky pripravení. Zrealizujeme inzerciu a predaj nehnuteľnosti „na kľúč“. Naša realitná kancelária sa vždy riadi aktuálnymi bezpečnostnými opatreniami. Dbáme na bezpečie prehliadok aj v tejto náročnej dobe a pomáhame klientom s 360° virtuálnymi aj video prehliadkami. Sme féroví a náš cenník je verejný. A ak sa Vám naša práca páči, neváhajte nás kontaktovať.