Máte TIP na nehnuteľnosť? Tak si zarobte !

Viete o niekom, kto predáva nehnuteľnosť? Dajte nám tip na nehnuteľnosť a zarobte si tak stovky eur k vášmu rodinnému rozpočtu. Pomôžte nám pri hľadaní nehnuteľností… a ZÍSKAJTE ODMENU MIN. 200€ za každý zrealizovaný tip! Stačí nám zavolať alebo poslať e-mail a dohodnúť si ďalší postup.

Dajte nám tip

Pravdepodobne poznáte vo svojom okolí niekoho, kto predáva nehnuteľnosť. Spravíte prvý kontakt medzi našou Realitnou kanceláriou a záujemcom. Ak sa so záujemcom dohodneme na predaji cez našu RK, stanete sa tipérom tohto obchodu.

Predaj nehnuteľnosti

Celý predaj a prezentáciu nehnuteľnosti zabezpečí naša Realitná kancelária. Od tvorby foto & video záznamov, cez online marketing, po platenú inzerciu. Samozrejmosťou pri predaji sú aj služby autorizovaného advokáta a odborný dohľad nad celým predajom a obhliadkami.

Odmena za tip

Po úplnej realizácii – teda úspešnom predaji a úhrade služby – poplatok za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti (provízia), získavate nárok na tipérsku odmenu. Tá sa pohybuje približne vo výške 10% z dohodnutej odmeny za realitné služby.

Kto je to Tipér a aká je jeho úloha

Tipér je osoba, ktorá má kontakt na inú osobu – záujemcu, ktorá potrebuje realitnú alebo finančnú službu. Tipér vie o niekom blízkom či známom, kto predáva byt, dom alebo pozemok. Ak sa tipérovi páči práca našej realitnej kancelárie alebo našej činnosti, odporučí – teda pošle kontakt našej spoločnosti záujemcovi. Tipér teda priamo sprostredkuje kontakt na niekoho, kto práve predáva alebo sa chystá predávať nehnuteľnosť a hľadá realitnú kanceláriu. Tipér si takouto formou môže jednorazovo alebo aj pravidelne jednoducho privyrobiť! A my predávajúcemu pomôžeme s predajom, zabezpečíme kompletné realitné služby a Tipéra odmeníme bez jeho väčšej námahy.