Spojenie HoReCa a realitného marketingu

Plánujete predaj svojej špecifickej nehnuteľnosti? Či už ide o investičný apartmán, útulnú chatu, rodinný penzión alebo prestížny hotel, naša realitná kancelária je tu pre Vás, aby Vám poskytla špičkový servis. Naša unikátna kombinácia skúseností v oblasti cestovateľských blogov, marketingu pre HoReCa sektor a certifikovanej realitnej praxe nám umožňuje ponúknuť komplexné služby pre efektívny predaj vašej investičnej nehnuteľnosti. A regióny pod Tatrami sú priam ideálne na takéto investície.

Lokalita

Najlepšia je vlastná skúsenosť! Sami sa v danej ponuke alebo v jej blízkosti ubytujeme, nasajeme atmosféru okolia, zmapujeme možnosti/benefity okolia a podľa toho nastavíme stratégiu marketingu.

Marketing

Vaša nehnuteľnosť a jej lokalita dostanú zaslúženú pozornosť na sociálnych sieťach prostredníctvom štýlových blogových príspevkov, ktoré sú obľúbené pri prezentácii hotelov a ubytovacích služieb.

Realitná činnosť

V súčinnosti s marketingovými aktivitami zastrešíme aj kompletné obhliadky, inzerciu a komunikáciu s klientmi. Podľa vopred dohodnutej stratégie zabezpečíme celú prezentáciu a predaj „na kľúč“.

Ukážeme výhody lokality pod Tatrami

Spravujeme sociálne siete s dosahom desiatok tisíc užívateľov mesačne na Slovensku, s výhradne slovenským publikom zaujímajúcim sa o cestovanie, štýlové ubytovanie a životný štýl. Prepojením našich aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o Vašom novom projekte ešte pred jeho výstavbou, prípadne o výhodách lokality a samotnej už existujúcej nehnuteľnosti. Pretože prezentácia lokality je prvým krokom, ako zaujať verejnosť a predstaviť im možnosti podnikania v cestovnom ruchu či výhody vlastnenia takejto dovolenkovej nehnuteľnosti. Vďaka reálnym niekoľko ročným spoluprácam s významnými hotelmi na Slovensku a spojeniu praxe certifikovanej realitnej činnosti vieme navrhnúť, aká stratégia pre Vašu nehnuteľnosť bude najvhodnejšia. Nášmu marketingovému tímu aj z projektu #praveslovenske či #podtatrami už dôverovali významné značky pôsobiace na Slovensku:

Napíšte nám na office@realvea.sk viac info o Vašej nehnuteľnosti.

Sme partnerom RealVEA.sk – realitné služby inak. Profesionalita na prvom mieste!

byvanie realvea loga