Nová lokalita, nový životný štýl !

Základom prezentácie developerského projektu je dobre spracovaná identita s webovou stránkou. Už viac nemusíte mať 3 agentúry na zastrešenie svojho projektu a predaja. Okrem priamej realitnej činnosti môže náš marketingový tím prevziať kompletný marketing a PR komunikáciu za Vás. Od vytvorenia webstránky projektu, tvorby virtuálnych prehliadok z CAD systémov, cez grafické podklady a správu sociálnych sietí, až po kompletný realitný servis obhliadok a komunikácie s klientmi.

Tvorba identity

Navrhneme názov, logo a dynamický web s prehľadom nehnuteľností a ich rezerváciami, virtuálne prehliadky z CAD systémov, kompletná tvorba grafických a multimediálnych materiálov pre maklérov.

Životný štýl

Prepojením aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Vytvoríme prezentáciu lokality na mieru ako nový životný štýl a benefity bývania v tejto lokalite.

Realitná činnosť

V súčinnosti s marketingovými aktivitami zastrešíme aj kompletné obhliadky, inzerciu a komunikáciu s klientmi. Podľa vopred dohodnutej stratégie zabezpečíme celú prezentáciu a predaj „na kľúč“.

Ukážeme výhody lokality nového projektu

Spravujeme sociálne siete s dosahom desiatok tisíc užívateľov mesačne na Slovensku, s výhradne slovenským publikom zaujímajúcim sa o cestovanie, štýlové ubytovanie a životný štýl. Prepojením našich aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou, alebo o výhodách lokality a samotnej nehnuteľnosti. Pretože prezentácia lokality je prvým krokom, ako zaujať verejnosť a predstaviť im bývanie vo Vašom developerskom projekte. Vďaka reálnym niekoľko ročným spoluprácam s hotelmi na Slovensku a spojeniu praxe certifikovanej realitnej činnosti vieme navrhnúť, aká stratégia pre Vašu nehnuteľnosť bude najvhodnejšia. Nášmu marketingovému tímu aj z projektu #praveslovenske či #podtatrami už dôverovali významné značky pôsobiace na Slovensku: